Lubin, Przylesie

Mieszkanie do wynajęcia

2 pokoje parter 32,30 m2 55,73 zł/m2

1 800 zł

nowa oferta
Małgorzata Nizioł

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia mieszkanie na os. Przylesie przy ul. Orlej o pow. 32,3m2, 2 pokojowe na parterze w bloku XI-piętrowym. Mieszkanie nowe, po remoncie, w pełni umeblowane o wysokim standardzie, na podłodze panele i płytki, na ścianie gładzie, okna PCV, salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, nieruchomość posiada balkon typu loggia.
Kwota wynajmu: 1800 + 620 czynsz z wodą i śmieciami+ media+2000 kaucja

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty M4N-MW-1798
Powierzchnia 32,30 m²
Powierzchnia użytkowa 32,30 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Opłaty w czynszu CO
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 620 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon loggia
Umeblowanie tak